© 2017-2018 by bind-U

  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Basic Black
  • Twitter Basic Black
0 (212) 912 46 38

Farkımız

Biz Kimiz

Alanında uzman stratejik çözüm ortaklarımız ile kurumsal ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz.

Takımımız

Ceren Çelik Çetin
  • LinkedIn Basic Black
  • Twitter Basic Black

Stratejik Çözüm Ortağı 

Founder

Kadir Has Üniversitesi İşletme lisans ardından İstanbul Üniversitesi Yönetim Organizasyon ve Kadir Has Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans programlarına devam etmiş olan Ceren Çelik Çetin, lise, üniversite, kar amacı gütmeyen organizasyon,  banka, e-ticaret uygulamaları gibi farklı sektörlerde eğitimci, analist ve proje yöneticisi görevleri yerine getirmiştir. PSM Sertifikasına sahip olup eğitimler vermektedir.

Lisans öğrenimi boyunca üniversite tiyatrosu ile ilgilenmiş olup Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Topluluğu kurucu üyelerindendir. Halen topluluğa ve mezunlar tiyatrosuna destek vermektedir.

Yiğit Arslan

Stratejik Çözüm Ortağı 

Founder

  • LinkedIn Basic Black

Doğuş Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamlamış olan Yiğit Arslan, CRM, e-ticaret,     E-entegratörlük, banka, telekomünikasyon, turizm gibi bir çok farklı sektörde analist, eğitimci, proje yöneticisi, koç, yönetici gibi görevlerde yer almıştır. 

Formasyonu sırasında aldığı yalın üretim bilgilerini, agile yönetim tecrübeleri ile desteklemiştir. Kurumsal sorunların yangın söndürme değil, sistem yaklaşımı ile çözüleceğini savunmaktadır. 

Fantastik kurgu ve Sci-Fi literatürü ile ilgilenmekte, frp oynamakta, vakit buldukça bilgisayar oyunlarını takip etmektedir.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Çetin

Founder

  • LinkedIn Basic Black

Kadir Has Üniversitesi İşletme-İktisat çift anadal mezunu olduktan sonra Marmara Üniversitesi'nde Organizasyonel Davranış alanında yüksek lisans ve doktorasını tamamlayan Mehmet, İstanbul'da çeşitli üniversitelerde öğretim üyesi ve yönetici görevlerini yerine getirmiştir.

 

Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Topluluğu'nu kuran ve kendi kendini yönetebilen bir topluluk haline getiren Mehmet, topluluğa destek vermeyi sürdürmektedir.