© 2017-2018 by bind-U

  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Basic Black
  • Twitter Basic Black
0 (212) 912 46 38

Farkımız

Biz Kimiz

Takımımız

Neden Bind-U?

Bind-U’ya gelin, yaratıcılık ve bereket kendiliğinden size gelsin.

Kurumsal eğitim ve stratejik çözüm ortağınız olarak organizasyonunuzun sürekli iyileşmesi ve değişikliklere hızla ayak uydurabilmesi temel amacımızdır.

 

Görme ve işitme yolu ile ancak %50 seviyesinde bir hatırlama düzeyine ulaşılabilirken, eylemlerimiz ile beraber söylediklerimizin %90’ı hatırımızda kalır. Bu nedenle yaptığımız eğitim ve danışmanlık çalışmalarında kişinin aktif bir şekilde katılım göstermesi, eylem ve söylem yolu ile kazandığı bilgileri deneyip yanılarak ve ölçerek alışkanlığa dönüştürmesi temel değerlerimiz arasındadır.

Bir organizasyonun hayatta kalabilmesinin en önemli kriterleri değişime karşı uyum sağlayabilmesi ve inovatif olabilmesidir. Bu nedenle organizasyonel süreçlerinizde zaman kaybına ve gereksiz efora neden olan her şeyin iyileştirilmesi temel hedefimizdir. Alışkanlık haline gelmiş olan davranışlar otomatik bir şekilde kendiliğinden kullanılır. Kişi o bilgiyi kullanmak için düşünmez, zihnini yormaz. Böylece organizasyonu geliştirmek ve iyileştirmek için daha çok enerjisi ve zamanı kalır ve organizasyonel olarak da hayatta kalabilmenin temelleri de sağlamlaştırılmış olur.

Neden Agile?

Agile, hızla değişen pazar ortamında müşteri ve kullanıcı isteklerine hızlı, kaliteli ve inovatif bir şekilde cevap vermeyi amaçlar. Temelleri organizasyonel davranış ve üretim üzerine kurulmuş olan agile, son 10 yıldır bilgi-bilişim teknolojileri alanında hızla yayılmıştır. Ancak agile amaçları ve temelleri düşünüldüğünde her ölçekteki organizasyon, iş ve pazara uyarlanabilir bir yöntem olup, daha doğru pazar, satış tahmini yapmayı ve yatırım getirisini (ROI) arttırmayı hedeflemektedir.

Bu misyonu hedef alarak; devlet, üniversite, banka, e-ticaret, telekomünikasyon, sunucu, sanallaştırma, işletim sistemleri, tiyatro, nefes teknikleri, yoga gibi bir çok farklı alanda bulunan iş ve topluluk tecrübelerimiz ve bu alanlarda geliştirmekte olduğumuz agile oluşumlarımız ile birlikte, tüm sektörlere hizmet edecek olan agile eğitim ve danışmanlık ile ilgili bilgi birikimimizi, ürün, hizmet, operasyon, satış ve pazarlama anlamında iyileşmeyi hedefleyen tüm organizasyon ve takımlar ile paylaşmayı amaçlıyoruz.  

Farklı ölçeklerdeki sektörlerde bulunan engin proje, ürün yönetimi ve süreç iyileştirme tecrübelerimiz ile; agile organizasyonel dönüşümün farklı sektörlere yayılmasının öncüsü olmak ve Türkiye genelinde her alanda bunu yaymak ve sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak temel motivasyonumuzu ve vizyonumuzu oluşturmaktadır.