© 2017-2018 by bind-U

  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Basic Black
  • Twitter Basic Black
0 (212) 912 46 38

Farkımız

Biz Kimiz

Takımımız

Bind-U’ya gelin, yaratıcılık ve bereket kendiliğinden size gelsin.

Bind-U olarak bizler “Agile sadece yazılım projeleri için değil tüm yönetim süreçleri için değer üretebilecek bir yaklaşımdır” fikri ile yola çıkan, farklı disiplinlerden gelen deneyimli ve uzman kadronun ürettiği sinerji ile fark yaratan bir çözüm ortağıyız.

 

Teoriye boğulmuş güncel yaşamın sorunlarından uzak, pratiğe hitap etmeyen basmakalıp powerpoint eğitimler vermiyoruz; bu sıkıcılıktan uzaklaşmaya çalışırken bilimden ve gerçeklikten tamamen uzaklaşan ve fayda üretmeden sadece eğlendiren eğitimler de vermiyoruz!

 

Bunun yerine hem öğrenme ve endüstri psikolojisi, hem yazılım, hem strateji ve yönetim hem de yoga ve drama konularında işin okulunu okumuş ve uluslararası deneyimini edinmiş uzman çözüm ortaklarımızla; analiz eden, teşhis koyan, yetişkin öğrenmesinin farkındalığında, drama ve yoga gibi teknikleri kullanarak eğitimde deneyimleme metodunu ilke edinirken sektörel deneyimden gerçek örnekler ve bilimin ışığında ayakları sağlam bir zemine oturan yenilikçi yaratıcı ve yüksek değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve fark yaratan çözümleri ve değişim süreçleri ile hep daha iyisini isteyenlerin yanında ve güvenilirliği ile ilk akla gelen çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal gelişim için ihtiyaç duyulan süreçleri bilimsel altyapı, sektörel deneyim ve yaratıcılıkla sentezleyerek değer yaratan farklı ve etkili çözümler üretmek.

Yönetim, strateji, mühendislik, agile, endüstri psikolojisi, antropoloji, drama, yoga gibi farklı disiplinlerdeki metotları bir araya getirerek donanımı, verimliliği, enerjisi, işlevi, mutluluğu ve kalitesi yüksek birey ve kurumlar yaratmak

Değerlerimiz

Bilimsel alt yapıyı pratikle sentezlemek

Deneyimleme

Çok disiplinlilik

Değer üretmek

Fark yaratmak

Güvenilirlik

Süreklilik

Kalite